+420 603 241 234
+420 603 466 731

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Naše nabídka

Naše nabídka


 • Vířivé vany

  Objednat online si v našem internetovém prodeji můžete kvalitní vířivé vany od ověřených výrobců. Nabízíme vám vířivky v různých cenových relacích a odlišném provedení. U každého z produktů v našem katalogu najdete podrobný popis, včetně přesných technických parametrů. Vířivá vana je ideálním řešením pro každého, kdo si chce pravidelně dopřávat osvěžující masáž celého těla. Jemnou masáží vířivou vodou prospějete nejen svému tělu, spokojena bude i vaše psychika unavená každodenními starostmi.

  Vířivá vana do koupelen i relaxačních center

  Vybírat si můžete jak podle rozměrů, tak i použitého materiálu. Vířivé vany bývají nejčastěji plastové, laminátové. Masáži je přizpůsoben i vnitřek vany, vybavený různými sedátky a bezpečným, protiskluzovým povrchem. Vířivky z našeho sortimentu se vyznačují  moderním designema disponují perfektní tryskovou technologií. Vybaveny mohou být i kvalitním termokrytem se zvedákem, několikanásobnou izolací nebo perličkovou masáží. Pokud si u nás vířivou vanu zakoupíte, garantujeme vám i záruční a pozáruční servis.  

 • SWIM SPA

  Nemáte dostatek prostoru pro bazén, a přesto byste si ho přáli? Máme pro vás perfektní řešení – vířivku a bazének v jednom. Pokud si tento důmyslný produkt v našem specializovaném e-shopu pořídíte, budete si moci kdykoliv dopřát skvělou relaxaci a uvolnění hydroterapií. Vířivky a bazénky v jednom mají oproti klasickým bazénům několik výhod. Jednou z nich je možnost masáží vířivou vodou a dalšími přednostmi jsou bezstarostná údržba a celoroční provoz. Díky svým rozměrům se vířivá vana snadno vejde všude tam, kde není místo pro velký bazén.

  Relaxujte ve vířivém bazénu

  Vířivky je možné instalovat v domácnostech i komerčních provozech, včetně exteriérů. Venkovní vířivky a bazénky v jednom se ideálně hodí k rodinným domům – vašim přátelům pak můžete na zahradní party nabídnout k výbornému pohoštění i báječnou hydromasáž. Do vířivé vany se pohodlně vejde i více osob (podle počtu sedátek). Vyjma standardní výbavy vířivých van si můžete objednat i přídavné komponenty, jako třeba DVD s vyjíždějící TFT obrazovkou či komfortní ovládací LCD panel. Tyto doplňky váš pocit z blahodárného odpočinku ve vířivce ještě více umocní.   

  Pokud si v naší internetové prodejně vířivku objednáte, zkušení technici zajistí také její odbornou instalaci (zapuštění vířivého bazénu). Všem našim zákazníkům samozřejmě poskytujeme i záruční a pozáruční servis a odborné poradenství.   

 • Mobilní vířivky

  Nafukovací mobilní vířivka se hodí všude tam, kde není možné vybudovat vířivý bazén. Je ideálním řešením i v případě, pokud nechcete investovat do klasické velké vířivky. Mechanismus mobilních vířivek je jednoduchý a praktický – složení vířivky vám zabere přibližně deset minut. Potřebovat budete pouze pumpičku nebo kompresor, jiné nářadí není třeba. Nafukovací mobilní vířivky lze snadno přemisťovat. Relaxovat v nich můžete jak venku na zahradě, tak, pokud máte tu možnost, uvnitř interiéru. 

  Spolehlivě zajistíme montáž i servis mobilních vířivek

  Rozhodli jste se pořídit některý z kvalitních modelů mobilní vířivé vany? V naší nabídce si vyberete, co vám bude vyhovovat. Nafukovací vířivku vám nejen dodáme, ale současně se postaráme o odbornou montáž a záruční (pozáruční) servis. Doporučit vám můžeme mobilní vířivky v různých rozměrových variantách i odlišných barvách, včetně luxusního provedení. Produkty pocházejí od renomovaných výrobců a jsou zhotoveny z osvědčených materiálů, s použitím moderních technologií. Sháníte-li mobilní vířivku, s níž budete opravdu spokojeni, neváhejte využít naší nabídky.         

   

 • Masážní vany

  V sortimentu produktů, které si u nás můžete objednat, mají své místo i kvalitní masážní vany. Slouží k relaxačním účinkům na lidský organismus a často jsou využívány k léčebným procedurám. Hydromasážní vana se uplatní v prevenci onemocnění pohybového aparátu a také v průběhu rekonvalescence. Zákazníkům dodáváme masážní vany s logem renomovaných značek, jako je Bretani, San Marino, Cremona atd. Ke standardní výbavě masážních van vhodných do koupelen patří regulátor pěnění, ovládání teplé a studené vody, opěrka hlavy, sprchová růžice, pohyblivá sprcha, recyklátor vody, masážní tryska, vypouštěcí spínač a další komponenty.  

  Vyjdeme vstříc vašim požadavkům

  Zákazníci mají možnost pořídit si v našem katalogu i nadstandardní výbavu hydromasážní vany. Za příplatek vám dodáme například perličkovou koupel, ohřev vody nebo důmyslný kontrolní systém. Perlivá masáž je dobrou volbou pro spotřebitele, kteří chtějí masážní vanu používat především k příjemné relaxaci a k navození pocitu klidu a harmonie. Vířivé vany do koupelny s promyšlenými masážními systémy se výborně osvědčily i při nespavosti nebo lehkých psychických obtížích.    

 • Masážní křesla

  Chcete si dopřávat báječnou každodenní masáž a uklidňující relaxaci? Pořiďte si u nás kvalitní masážní křeslo. Volitelné úrovně rychlosti a intenzity masáže, několik typů masáží, nastavitelná výška podpěry chodidel, praktické opěrky rukou – to jsou jen některé z mnoha prvků, kterými masážní křesla disponují. V našem sortimentu máte možnost výběru z masážních křesel renomovaných značek a volit můžete i podle designového a barevného provedení. Důmyslně zkonstruovaná masážní křesla vám umožní zdravé a pohodlné sezení a podle vaší libosti můžete využít veškeré masážní funkce.

  Masážní křesla pro domácnosti nebo hotely

  Relaxační křesla z naší bohaté nabídky jsou schopna splnit vysoké nároky všech uživatelů. Masážní křeslo je možné polohovat, automaticky nebo mechanicky nastavit programy masáží, optimalizovat masáž pro konkrétního uživatele apod. Jedná se oideálního domácího „maséra“, ale setkáte se s nimi i v komerčních objektech (např. hotelích) nebo rehabilitačních centrech a zdravotnických zařízeních.